Zaproszenie na Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera 2014 [WIDEO]

Na rodzinnym pikniku spotkamy się już w niedzielę 1 czerwca, a tymczasem trwają przygotowania do imprezy. Zobaczcie film!


Dzieci trzymające biało-czerwone balony, przed nimi tort

W Dzień Dziecka zapraszamy wszystkich do ogrodów Kancelarii Premiera. Jest też drugi powód do wspólnego świętowania - 25. urodziny wolnej Polski. A skoro są urodziny, musi być też tort.

Dzieci wiedzą o tym najlepiej, dlatego stworzyły swoją wersję tortu. Było rysowanie projektów i dekorowanie kolorowym lukrem. Nie zabrakło też biało-czerwonych balonów, które 1 czerwca będą zdobiły ogrody Kancelarii Premiera. Efekty pracy dzieciaków możecie zobaczyć na filmie.

Przygotowania do Dnia Dziecka trwają. Wspólnie z resortami szykujemy już niespodzianki dla tych, którzy przyjdą w tym dniu do siedziby szefa rządu.

Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera
 

Już po raz 2. otwieramy ogrody Kancelarii Premiera. Na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji - gry, koncerty, warsztaty i spotkania z gwiazdami sportu.

Piknik odbędzie się 1 czerwca (niedziela) w godz. 10.00-16.00 w ogrodach Kancelarii Premiera. Wejście od Al. Ujazdowskich. Wstęp wolny. LINK DO GŁÓWNEGO NEWSA O IMPREZIE

Nie ma wolności bez radości!
 

W tym roku Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja do wspólnego i radosnego świętowania 25-lecia wolnej Polski. Dlaczego? Ponieważ Dzień Dziecka poprzedza jedno z najważniejszych wydarzeń 2014 roku – 25. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca. Dlatego tegoroczny Dzień Dziecka w Kancelarii Premiera będzie obchodzony pod hasłem „Nie ma wolności bez radości!”.


Zobacz także