Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego już gotowy!

Złożoną z ponad 1,5 tys. Waszych zdjęć mozaikę można obejrzeć podczas Dni Otwartych w Kancelarii Premiera. Wersję elektroniczną udostępniliśmy zaś na stronie dniotwarte.premier.gov.pl. Wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji, bardzo dziękujemy!


Mozaika - portret Własysława Bartoszewskiego

Akcja Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego

Od 26 sierpnia do 6 września każdy mógł przesłać do nas swoje zdjęcie portretowe. Z zebranych fotografii powstała mozaika – Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego. Wszystko z okazji wrześniowych Dni Otwartych w Kancelarii Premiera, których bohaterem jest w tym roku właśnie Władysław Bartoszewski.

Akcja w liczbach

Nasza akcja cieszyła się ogromną popularnością. Gotowa mozaika składa się z ponad 1,5 tys. zdjęć. Zapowiedź akcji na Facebooku udostępniono ponad 2,3 tys. razy i „polubiono” ponad 6,8 tys. razy.

Wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego można już oglądać na stronie dniotwarte.premier.gov.pl. Mozaika będzie też wystawiona w Kancelarii Premiera podczas Dni Otwartych.

Dni Otwarte 2015 w Kancelarii Premiera

Kancelaria Premiera już po raz drugi organizuje Dni Otwarte. Zwiedzających zapraszamy:

  • 18 września 2015 (piątek), godz. 18:00 – 21:00,
  • 19-20 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00,
  • 26-27 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00.

Podczas Dni Otwartych każdy będzie mógł zwiedzić zabytkowe wnętrza Kancelarii Premiera. Nasi goście zobaczą m.in. gabinet premiera i reprezentacyjne miejsca, w których przyjmowane są zagraniczne delegacje.

Wszystkich, którzy wybierają się na Dni Otwarte, prosimy o zabranie dokumentu ze zdjęciem. 30-osobowe grupy będą wchodzić do Kancelarii co pół godziny. Trasa zwiedzania jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyjątkowa wystawa o Władysławie Bartoszewskim

Podczas wrześniowych Dni Otwartych w Kancelarii Premiera będzie można obejrzeć wystawę „Bartoszewski 1922 – 2015 Więcej niż przyzwoitość”. To opowieść o świadku historii i dwudziestowiecznej Polsce. O niezwykłym człowieku, który mówił dużo i mądrze. O poczuciu humoru, które pozwalało budować mosty między narodami.


Zobacz także