Stwórzmy razem Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego!

Wyślij nam swoje zdjęcie i stań się częścią mozaiki, którą zbudujemy z nadesłanych fotografii.


Portret Władysława Bartoszewskiego

Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego to wyjątkowa akcja, która towarzyszy zbliżającym się Dniom Otwartym, organizowanym przez Kancelarię Premiera w drugiej połowie września.

Tegoroczne Dni Otwarte będą poświęcone Władysławowi Bartoszewskiemu i stąd pomysł, aby stworzyć wspólnie z Wami jego Wielki Portret.

Jak dołączyć do akcji Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego

Wystarczy wejść na stronę https://dniotwarte.premier.gov.pl, załadować swoje zdjęcie portretowe, podać adres e-mail i gotowe. Więcej informacji w regulaminie akcji.

Zdjęcia można przesyłać od 26 sierpnia (środa) od godz. 10:00 do 6 września (niedziela) do godz. 23:59. Z nadesłanych fotografii zbudujemy mozaikę – Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego.

Mozaikę będzie można zobaczyć w Kancelarii Premiera podczas Dni Otwartych. Opublikujemy ją też na stronie https://dniotwarte.premier.gov.pl, aby każdy mógł odnaleźć na niej swoje zdjęcie.

Dni Otwarte 2015 w Kancelarii Premiera

Kancelaria Premiera już po raz drugi organizuje Dni Otwarte. Zwiedzających zapraszamy:

  • 18 września 2015 (piątek), godz. 18:00 – 21:00,
  • 19-20 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00,
  • 26-27 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00.

Podczas Dni Otwartych każdy będzie mógł zwiedzić zabytkowe wnętrza Kancelarii Premiera. Nasi goście zobaczą m.in. gabinet premiera i reprezentacyjne miejsca, w których przyjmowane są zagraniczne delegacje.

Wszystkich, którzy wybierają się na Dni Otwarte, prosimy o zabranie dokumentu ze zdjęciem. 30-osobowe grupy będą wchodzić do Kancelarii co pół godziny. Trasa zwiedzania jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyjątkowa wystawa o Władysławie Bartoszewskim

Podczas wrześniowych Dni Otwartych w Kancelarii Premiera będzie można obejrzeć wystawę „Bartoszewski 1922 – 2015 Więcej niż przyzwoitość”. To opowieść o świadku historii i dwudziestowiecznej Polsce. O niezwykłym człowieku, który mówił dużo i mądrze. O poczuciu humoru, które pozwalało budować mosty między narodami.


Zobacz także