Spotkanie premier Ewy Kopacz z młodzieżą licealną w Toruniu

Premier Ewa Kopacz spotkała się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Szefowa rządu rozmawiała z uczniami m.in. o ich zaangażowaniu w projekty międzynarodowe oraz społeczne.


Premier Ewa Kopacz w otoczeniu młodzieży 1 z 6
fot. M. Śmiarowski/KPRM

Premier Kopacz podkreślała aktywność uczniów toruńskiego liceum. Dziękuję wam za tą determinację. Dziękuję za to, że wam się chce – powiedziała.

Szefowa rządu zaznaczyła, że wie, że uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika to młodzież bardzo proeuropejska, która śledzi wydarzenia w Europie i na świecie. Premier Kopacz przypomniała, że to toruńskie liceum wykształciło wielu wybitnych absolwentów – społeczników, ludzi nauki, kultury, gospodarki, polityki i sportu.

Premier Ewa Kopacz podkreśliła, że szkoła średnia to okres, w którym utrwala się przekonanie co do tego, kim chce się być w przyszłości oraz zawiera wieloletnie przyjaźnie.

Szefowa rządu odwiedziła I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu w związku z wyjazdowym posiedzeniem rządu w województwie kujawsko-pomorskim.


Zobacz także