Piknik Poznaj Dobrą Żywność - święto polskiej żywności - już w sobotę

Już w najbliższą sobotę 10 czerwca 2017 roku odbędzie się Piknik Poznaj Dobrą Żywność „Polska Smakuje”, organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Miejscem Pikniku Poznaj Dobrą Żywność „Polska Smakuje” jest teren Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.


Resort rolnictwa zaprasza dorosłych i dzieci do wspólnego spędzenia czasu na Pikniku Poznaj Dobrą Żywność „Polska Smakuje” na terenie Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec, gdzie od 11:00 do 18.00, będzie można nie tylko spróbować, ale także kupić najlepsze polskie produkty żywnościowe, zobaczyć wystawy poświęcone wsi i rolnictwu, zaplanować wakacyjny wypoczynek w gospodarstwach agroturystycznych, wziąć udział we wspólnym gotowaniu z mistrzem kucharskim Marcinem Budynkiem oraz uczestniczyć w wielu grach, zabawach i animacjach związanych z polską żywnością. W programie Pikniku znajdą się: pokazy kulinarne, wystawa zabytkowych maszyn rolniczych, prezentacja ofert gospodarstw agroturystycznych, a także wystawa zwierząt hodowlanych.

Specjalnym wydarzeniem Pikniku Poznaj Dobrą Żywność „Polska Smakuje” będzie gonitwa koni rozgrywana pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Zobacz także