Noc Muzeów 2015: Ewa Kopacz przywitała zwiedzających Kancelarię Premiera

Takiego przewodnika nasi goście się nie spodziewali. Pierwszą grupę zwiedzających przywitała osobiście premier Ewa Kopacz. Wszystko z okazji sobotniej Nocy Muzeów. Naszą siedzibę odwiedziły w sumie 1464 osoby - dziękujemy za przybycie i fantastyczną atmosferę!


Grupowe zdjęcie wycieczki z panią premier 1 z 7
Maciej Śmiarowski / KPRM

W tę wyjątkową noc nasi goście mieli szansę zwiedzić miejsca, gdzie na co dzień zapadają najważniejsze decyzje w państwie.

Na pierwszą grupę zwiedzających czekała nie lada niespodzianka. Na początek spotkanie z rzecznik rządu Małgorzatą Kidawą-Błońską, a później - z Ewą Kopacz w gabinecie szefowej rządu.

Kulisy Kancelarii Premiera

Podczas Nocy Muzeów w Kancelarii Premiera nasi goście zobaczyli m.in. gabinet premiera, salę posiedzeń rządu oraz miejsca, w których przyjmowane są zagraniczne delegacje. Dowiedzieli się, jak wyglądają konferencje prasowe od kuchni i wzięli udział w warsztatach z protokołu dyplomatycznego.

Kącik zabaw dla dzieci

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw. Na dzieci czekały gry edukacyjne oraz animatorzy, którzy zatroszczyli się o maluchy, gdy rodzice zwiedzali Kancelarię.

Konkurs na najlepsze selfie

Na tym nie koniec atrakcji. Trwa nasz konkurs fotograficzny na najlepsze selfie zrobione podczas Nocy Muzeów w Kancelarii Premiera.

Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody! Zwycięzca otrzyma specjalne zaproszenie do Kancelarii Premiera i będzie miał możliwość zrobienia zdjęć pani premier i ministrom tuż przed posiedzeniem rządu.

Do wygrania także wejściówki do muzeów, książki oraz gadżety od Kancelarii Premiera.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na naszej stronie.


Zobacz także