Noc Muzeów 2014: Kancelaria Premiera zaprasza!

Zobacz gabinet szefa rządu, usiądź w fotelu ministra i zajrzyj za kulisy konferencji prasowej. Przyjdź na Noc Muzeów w Kancelarii Premiera. Zapraszamy już w tę sobotę (17 maja) od godz. 19.00.


Plakat "Noc Muzeów" - link do pełnego opisu bezpośrednio pod grafiką

Plakat „Noc Muzeów” – opis alternatywny grafiki

Kulisy Kancelarii Premiera

W tę wyjątkową noc zwiedzisz miejsce, gdzie na co dzień zapadają najważniejsze decyzje w państwie. Zajrzysz do gabinetu premiera oraz sal, w których przyjmowani są zagraniczni goście. Dowiesz się, gdzie odbywają się konferencje prasowe szefa rządu oraz gdzie obraduje Rada Ministrów.

Kącik zabaw dla dzieci

Dla najmłodszych zwiedzających przygotowaliśmy kącik zabaw. Na dzieci czekają gry, zabawy oraz animatorzy, którzy zatroszczą się o maluchy, gdy rodzice będą zwiedzać Kancelarię.

Konkurs fotograficzny

Wszystkich zwiedzających zachęcamy do zabrania aparatu fotograficznego! Zdjęcia zza kulis Kancelarii będą pamiątką do rodzinnego albumu, a przy okazji można wysłać je do nas i wygrać nagrody.

Na zwycięzcę czekają wyjątkowe niespodzianki – możliwość zrobienia zdjęć tuż przed posiedzeniem rządu (wspólnie z fotoreporterami z największych polskich redakcji) oraz książka pt. „Warto być przyzwoitym” Władysława Bartoszewskiego z autografem autora.

Na laureatów czekają też m.in. pamiątkowe kubki oraz bilety do Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Chopina. Dowiedz się więcej o konkursie „Foto Noc Muzeów”.

Ważne informacje

  • startujemy o godz. 19.00, ostatnie wejście o północy
  • adres: Al. Ujazdowskie 1/3, Warszawa
  • zwiedzanie rozpoczyna się od wejścia „A”
  • w biurze przepustek należy okazać dokument ze zdjęciem
  • budynek jest przystosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością

Zobacz także