KPRM: Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Ciekawi Was zawód policjanta, strażaka, detektywa czy sapera? Czujecie w sobie małego odkrywcę? Uwielbiacie gry komputerowe? A może jesteście fanami sportu? Zapraszamy Was do ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, by wspólnie świętować Narodowy Dzień Dziecka. Czeka Was moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń.


Plakat informujący o dniu dziecka.

Zobaczycie pokazy wojskowego sprzętu, samochody i roboty do zadań specjalnych. Odkryjecie tajniki kryminalistyki. Sprawdzicie na własnej skórze jak bada się odciski palców i zeskanujecie twarz w programie 3D. W Laboratorium Ignacego Łukasiewicza pokażemy Wam ponad 100-letni sprzęt i odczynniki chemiczne, a w Mobilnym Centrum Edukacji dzięki okularom VR staniecie w samym środku wirtualnego świata gier.

Na aktywnych czekają piłkarzyki, unihokej oraz zajęcia z podstaw szermierki i żeglarstwa. Naszym gościom pokażemy również wnętrza KPRM, m.in. salę posiedzeń Rady Ministrów oraz gabinet premiera. Dla łasuchów przygotowaliśmy degustację smaków lasu oraz warsztaty o miodzie z udziałem bartnika i pszczół.

Szykujcie się na fantastyczną zabawę. To będzie dzień pełen przygód!

Zaczynamy 1 czerwca o godz. 10:00.

O Wasze bezpieczeństwo podczas pikniku zadba Służba Ochrony Państwa.

Załączamy pełny regulamin wydarzenia.


Zobacz także