Dni otwarte w Kancelarii Premiera 2015

Wystawa poświęcona Władysławowi Bartoszewskiemu, gabinet premiera i zabytkowe wnętrza Kancelarii Premiera. To wszystko czeka na naszych gości podczas Dni Otwartych, które startują 18 września.


Fragment plakatu reklamującego wystawę z wizerunkiem Bartoszewskiego

Kancelaria Premiera już po raz drugi organizuje Dni Otwarte. Zwiedzających zapraszamy:

  • 18 września 2015 (piątek), godz. 18:00 – 21:00,
  • 19-20 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00,
  • 26-27 września 2015 (sobota i niedziela), godz. 11:00 – 18:00.

Podczas Dni Otwartych każdy będzie mógł zwiedzić zabytkowe wnętrza Kancelarii Premiera. Nasi goście zobaczą m.in. gabinet premiera i reprezentacyjne miejsca, w których przyjmowane są zagraniczne delegacje.

Wszystkich, którzy wybierają się na Dni Otwarte, prosimy o zabranie dokumentu ze zdjęciem. 30-osobowe grupy będą wchodzić do Kancelarii co pół godziny. Trasa zwiedzania jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyjątkowa wystawa o Władysławie Bartoszewskim

Podczas wrześniowych Dni Otwartych w Kancelarii Premiera będzie można obejrzeć wystawę „Bartoszewski 1922 – 2015 Więcej niż przyzwoitość”. To opowieść o świadku historii i dwudziestowiecznej Polsce. O niezwykłym człowieku, który mówił dużo i mądrze. O poczuciu humoru, które pozwalało budować mosty między narodami.

Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego

Zbliżającym się Dniom Otwartym towarzyszy wyjątkowa akcja Wielki Portret Władysława Bartoszewskiego. Z nadesłanych przez internautów zdjęć budujemy mozaikę przedstawiającą Władysława Bartoszewskiego. Gotowy portret będzie można zobaczyć podczas Dni Otwartych. Zostanie on także opublikowany na stronie dniotwarte.premier.gov.pl, tak aby każdy mógł odnaleźć na mozaice swoje zdjęcie.


Zobacz także